Prodej rodinného domu, 150 m2, Dobronice u Bechyně

1 490 000 CZK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Adresa Dobronice u Bechyně
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 644619
ID zakázky 2017009
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Vlastnictví Osobní
Umístění Okraj obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 507
Plocha zastavěná (m2) 150
Plocha užitná (m2) 150
Doprava Silnice
Topení Jiné
Garáž

Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům s vedlejšími stavbami, dvorem a menší zahradou, přístupný z místní asfaltové komunikace, situovaný ve svažitém terénu na okraji menší obce Dobronice vzdálené šest kilometrů od města Bechyně. Dobronice jsou známou rekreační lokalitou na pravém břehu řeky Lužnice, s dominantou zříceniny hradu, která je součástí Panství Bechyně.
Jedná se o přízemní nepodsklepený domek ve tvaru L, o třech místnostech s obytnou kuchyní, verandou, chodbou a sociálním zařízením (koupelna s WC) a vedlejšími stavbami (kůlny). Střecha domu je sedlová, střešní krytina deskový eternit, okapy pozinek, stropy trámové, fasáda vápenná, okna dřevěná špaletová, podlahy v místnostech dřevěné a betonové, v kuchyni a chodbě dlažba, zárubně ocelové a dřevěné s obložkami, dveře částečně prosklené, v koupelně obklady a dlažba. Elektřina 380V, topení ústřední, kotel na TP, radiátory RADIK, voda z vlastní studny, TUV z bojleru, kanalizace do žumpy. Na chalupu čelně navazuje vedlejší stavba kůlny, užívaná jako garáž, kotelna a domácí dílna. Na dvoře je dále umístěn zahradní krb a jednoduchá dřevěná stavba kolničky pro uskladnění domácího nářadí a paliva. Přístup a příjezd do dvora a vstup je dřevěnými vraty a vrátky. Venkovní úpravy domu tvoří oplocení s podezdívkou a zpevněné plochy dvora.
Celková výměra pozemků včetně dvora činí 507 m2, zastavěná plocha domu včetně vedlejších staveb je 150 m2. Dům je dosud obýván a bude po dohodě uvolněn ke dni prodeje. Prodej rodinného domu Dobronice u Bechyně

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
info@agres.cz
Telefon:
+420 602 861 114
Mobil:
+420 602 861 114

Mapa

TOPlist