Prodej pozemku pro bydlení, 5518 m2, Hlincová Hora

6 047 000 CZK za nemovitost, + provize RK
Spočítat hypotéku
Adresa Hlincová Hora
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 1041843
ID zakázky JH-4310
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Vlastnictví Osobní
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 5518
Topení Lokální plynové

Popis

Nabízíme ke koupi stavební pozemek, který je zajímavý pro svou unikátní rozlohou (5518 m2 - z toho plocha, která je zastavitelná dle UP činí cca 1000 m2 ) a úmístění. Územní plán jej určuje k zastavění stavbou pro rodinné bydlení .
Hlavní využití dle UP:
Zastavitelné plochy pro obytné a s nimi související zařízení, činnosti a děje poskytující služby zejména pro bydlení, převážně v nízkopodlažních rodinných, řadových domech, případně nízkopodlažních bytových domech nebo rezidenčních domech. S ohledem na urbanistickou koncepci vyžadovanou vazbu na přírodní prostředí budou stavební pozemky navazující na nezastavěné území o rozloze min. 700 m2.

Přípustné využití:
Přípustné jsou rovněž činnosti, děje a zařízení poskytující zejména nevýrobní služby zdravotní, sociální, vzdělávací, ubytovací, stravovací, občanské vybavenosti, sportovní a rekreační, včetně veřejných prostranství, pěší trasy, nerušící obytnou funkci nad míru přípustnou stanovenou příslušnými hygienickými normami a právními předpisy. Součástí těchto ploch musí být i odpovídající počet parkovacích a odstavných stání vyvolaných hlavním a přípustným využitím. Dále činnosti, děje a zařízení technické a dopravní vybavenosti nezbytné pro obsluhu území.

Podmínky prostorového uspořádání:
Pro tyto plochy jsou přípustná maximálně dvě nadzemní podlaží (dále jen NP, s konstrukční výškou max. 3,0 m) s využitím podkroví bez nadstavby (to znamená, že výška nadezdívky nad posledním plným podlažím nepřesáhne 0,30 m) nebo jedno nadzemní podlaží s možností podsklepení nebo nadstavby podkroví u rodinných, řadových a rezidenčních domů. U nízkopodlažních bytových domů jsou přípustná maximálně dvě NP, s možností podsklepení nebo využití podkroví bez nadstavby (to znamená, že výška nadezdívky nad posledním plným podlažím nepřesáhne 0,30 m). Nadstavba podkroví je přípustná maximálně do výšky 1,30 m nad úroveň stropu posledního plného podlaží. odsklepení je přípustné zapuštěnými sklepy s úrovní podlahy 1. NP max. 0,9 m na... Prodej chaty Olešnice

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
michal.kubat@kontaktservis.cz
Telefon:
+420 386350989
Mobil:
+420 732122525

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist