Prodej rodinného domu, 100 m2, Rapšach

800 000 CZK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Poznámka sleva z 1.000.000,- Kč, prodej nejvyšší nabídce
Adresa Rapšach
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 444493
ID zakázky N00131
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Cihlová
Vlastnictví Osobní
Ener. náročnost C - Úsporná
Plocha pozemku (m2) 597
Plocha zastavěná (m2) 361
Plocha užitná (m2) 100
Plocha zahrada (m2) 236
Topení Jiné
Garáž

Popis

Jedná se o prodej v insolvenčním řízení. Předmětem prodeje je samostatně stojící bývalá malá hospodářská usedlost čp. 270. Obec Rapšach se nachází na území CHKO Třeboňsko. V současné době je objekt po adaptaci části hospodářských budov, obsahuje dvě bytové jednotky a malou společnou vstupní chodbou. V jedné sekci se nachází stávající hospodářská část (skladovací prostor a garáž) a bytová jednotka 1+1 s kompletním sociálním zařízením. Ve druhé sekci objektu se nachází bytová jednotka 3+1 rovněž k s kompletním samostatným sociálním zařízením.
Objekt je situován v zástavbě několika obdobných nemovitostí v širším centru obce, nepodsklepený, půdorys do tvaru písmene "L". Dřevěný sedlový krov, krytina z betonových tašek, svislé konstrukce jsou z části cihlové zdivo tl. 45 cm, zčásti smíšené zdivo tl. 60 cm, bez izolace, klempířské prvky z pozink. plechu. Do objektuje zavedena voda z veřejného vodovodu, přípojka veřejné kanalizace a na pozemek je přivedena přípojka plynu. Topení ústřední, ocelové radiátory, kotel na tuhá paliva, topení společné pro obě bytové jednotky, ohřev vody el.bojlerem, plastová okna, laminátové plovoucí podlahy, v koupelně a chodbě keramická dlažba. Objekt byl vystavěn v r. 1926 jako malá zemědělská usedlost, v r. 1982 byl část hospodářského objektu adaptována na bytovou jednotku 3+1.
Hosoodářská část usedlosti se nachází v severní sekci, navazuje na bytovou jednotku 1+1. Je rozdělena na dvě části - skladovací prostory a garáž. Prodej rodinného domu Rapšach

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
kancelar@aktivamanagement.cz
Telefon:
+420 384397611
Mobil:
+420 725376426

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist